Nowości 2018 SoftMedica

Szanowni Państwo Miło nam poinformować, iż nasza firma dodała do oferty nowe moduły

  • moduł stomatologiczny
  • możliwość wymiany danych z systemem księgowym enova365
  • zestaw do podpisu biometrycznego (tablet Wacom + licencja na podpis)
  • eRejestracja
  • terminarz internetowy

Jako producent oprogramowania staramy się dbać o ciągły rozwój swojego programu – zarówno w kwestii zmian prawnych, jak i nowości funkcjonalnych.

Jedną z nich jest zupełnie nowy moduł stomatologiczny. Pozwala on na prowadzenie stomatologicznej dokumentacji medycznej. W pełni współpracuje z modułem terminarza. Ważną funkcjonalnością jest interaktywny diagram zębowy oraz możliwość tworzenia własnych opisów, czy szablonów wizyt. Ponadto moduł ten posiada słownik ICD9, ICD10. Dodatkową funkcją jest możliwość zapisu dokumentacji w postaci elektronicznej.

Kolejna nowość to moduł umożliwiający wymianę danych z systemem księgowym enova365. Dokumenty (faktury, paragony, raporty) wystawiane są za pomocą modułu oprogramowania SoftMedica i eksportowane do systemu enova365 za pomocą pliku wymiany.

Nowością w ramach już funkcjonującego modułu EDM, o której też warto w tym miejscu wspomnieć jest wprowadzenie zestawu do podpisu biometrycznego (tablet Wacom + licencja na podpis), całkowicie eliminującego dokumentację papierową. Oprogramowanie jest kompatybilne z dwoma modelami tabletów firmy Wacom stu-430 oraz stu-530.

Moduł eRejestracji oraz Terminarza Internetowego pozwalają na uruchomienie rejestracji dla pacjentów przez Internet. Moduły te pozwalają na zarządzanie wszystkimi grafikami (ruchem pacjentów) w przychodni. Terminarz internetowy pozwala na udostępniania online wybranych grafików. eRejestracja umożliwia pacjentowi wybór dogodnego dla siebie terminu wziyty. Wszystkie terminy wybrane podczas eRejestracji są natychmiast widoczne w terminarzu Internetowym przychodni. Pacjent w otrzymanej wiadomości email otrzymuje link umożliwiający odwołanie zarezerwowanej wizyty. Moduły dostosowane są do pracy na urządzeniach mobilnych.

Moduły do oficjalnej sprzedaży trafiły w styczniu 2018.