Program POLECEŃ SoftMedica edycja nr 1

Polecaj program SoftMedica

możesz zyskać nawet do 900 zł zniżki przy kolejnych zakupach

Wystarczy, że zapiszesz się do programu poleceń SoftMedica i możesz polecać znajomym produkty naszej firmy!

  1. Wypełnij formularz kontaktowy wpisując w temacie „Polecam SoftMedica”, a w treści (uwagach) dane swojej jednostki medycyny pracy. Zwrotnie otrzymasz e-mail z kodem (numerem licencji).
  2. Przekaż podmiotowi który będzie korzystał z polecenia swój KOD (numer licencji).
  3. Osoba korzystająca z polecenia wpisuje w uwagach w formularzu zamówienia Twój kod (numer licencji), tak abyśmy wiedzieli, że zamówienie zostało zrealizowane z Twojego polecenia.
  4. Otrzymuj zniżki. Otrzymuj 150 zł, zniżki za jednego poleconego Nowego Klienta który zakupi przynajmniej jedną licencję. Im więcej osób/przychodni skorzysta z Twojego polecenia, tym większe zniżki możesz zdobyć.

Uczestnicy Programu otrzymają ZNIŻKĘ w wysokości 150 zł za jednego poleconego Nowego Klienta, który zakupi przynajmniej jedną licencję, jeżeli zachodzą łącznie wszystkie poniższe warunki:

  1. Uczestnicy Programu wypełnią formularz kontaktowy i podadzą dane swojej i polecanej jednostki medycyny oraz numer licencji obecnego Klienta SoftMedica
  2. Nowy Klient zakupi poprzez witrynę http://softmedica.pl//cennik lub telefonicznie 732 623 521 program SoftMedica.
  3. Zniżka dla Stałego Klienta (Polecającego) ważna jest do końca roku 2016 i można ją wykorzystać przy rozszerzaniu swojej licencji lub przy zakupie nowej. Program poleceń nie dotyczy zniżki na opiekę autorską.
  4. Zniżki się sumują, im więcej klientów skorzysta z polecenia tym więcej można zyskać, nawet do 900 zł brutto na kolejne zakupy.