Promocyjna oferta zakupu modułu dokumentacji elektronicznej SoftMedica

Szanowni Państwo,
w związku z nadchodzącym obowiązkiem prowadzenia dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej, miło nam przedstawić Państwu specjalną ofertę cenową na rozszerzenie licencji systemu SoftMedica o moduł umożliwiający generowanie dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej: Informujemy jednocześnie, że jeśli zakupiona przez Państwa licencja na oprogramowanie medyczne SoftMedica Medycyna Pracy nie obejmuje modułu dokumentacji elektronicznej to nie zostanie on udostępniony na podstawie posiadanej aktualnie usługi opieki autorskiej. Zakup modułu jest dobrowolny, jednak konieczny ze względu na obowiązek dostosowania się do przepisów dotyczących prowadzenia dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej, które zaczną obowiązywać od dnia 01.01.2021r.

Jak sprawdzić czy licencja SoftMedica Medycyna Pracy posiada aktywny moduł dokumentacji elektronicznej?

W przypadku zamawiania modułu elektronicznej dokumentacji medycznej lub tabletu do podpisu biometrycznego na przełomie roku 2020/2021 informujemy, że ze względu na dużą ilość zamówień przewidywaną w tym okresie, mogą nastąpić opóźnienia w realizacji zamówienia, opóźnienia mogą dotyczyć również szkoleń online.

Obowiązek prowadzenia dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej we wszystkich jednostkach ochrony zdrowia (w tym medycyny pracy) reguluje Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 kwietnia 2020 r. w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania. Z rozporządzeniem można zapoznać się tutaj.

Osoby, które chciałyby bliżej zapoznać się z tematem zmian w przepisach dotyczących dokumentacji medycznej po 1 stycznia 2021 roku zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniu na ten temat poprzez rejestrację na stronie tutaj.

Z poważaniem,
Zespół SoftMedica