KARIERA

Firma SoftMedica Oprogramowanie Medyczne rozpoczyna rekrutację na 2 stanowiska:

Młodszy programista

Zadania

  • wykonywanie zadań programistycznych w technologii Java
  • wytwarzanie nowej aplikacji dla klienta
  • czynny udział w pracach zespołów projektowych

Wymagania

  • doświadczenie w programowaniu Java (6-12 miesięcy)
  • znajomość Java w wersji 8 lub wyższej
  • znajomość technologii i doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych PostgreSQL
  • znajomość technologii i doświadczenia w pracy z webserwisami SOAP lub REST
  • znajomość platformy Java EE (EJB)
  • znajomość technologii i doświadczenia w pracy z HTML, CSS, JavaScript
  • doświadczenie w pracy z JIRA

Oferujemy

  • pełen etat
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • możliwość pracy zdalnej / stacjonarnej / model mieszany

Oferty prosimy kierować na adres: biuro@softmedica.pl

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”